نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم |09193056404-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم |09193056404-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم

برند ایکس ویژن ایرانی بوده و زیرمجموعه مادیران بوده است. افزون بر این تلویزیون و دیگر لوازم‌خانگی مانند یخچال و لباس‌شویی را نیز تولید و ارائه می‌کند. می‌توان اشاره داشت که این برند تمام تلاش خود را می‌کند تا سطح کیفی قطعات و بدنه تولیدات خود را به برندهای مطرح در بازار نزدیک کند و محصولات مناسبی را ارائه کند. هر محصولی بعد از گذشتن دوره‌های تضمین‌شده ممکن است دچار ایراداتی شوند این ایرادت باید توسط متخصص این کار انجام شود. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم

تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن و عیب‌یابی آن نیز نیازمند شناخت مدل‌های گوناگون بوده. این مارک و فنّاوری بکار رفته در تولید آن‌ها بوده و تعمیر و عیب‌یابی آن‌ها داشتن مهارت و تجربه بالای تعمیرکار تلویزیون نیاز خواهد داشت. این مرکز تعمیرات به‌عنوان یک مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بوده است. در کل این مجموعه با بهره‌گیری از دانش تخصصی، ابزارها و قطعات استاندارد، خدمات خود را در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه خواهند داد. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 امتیازات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در مرکز تعمیرات در خیابان آذر قم

 امتیاز اول: استفاده کردن از تجهیزات، قطعات و ابزار استاندارد و باکیفیت بوده است.

امتیاز دوم: آشنایی داشتن با آخرین فنّاوری ساخت تلویزیون‌های ایکس ویژن بوده است.

امتیاز سوم: پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان را خواهد داشت.

امتیاز چهارم: ارائه ضمانت‌نامه کتبی به مشتری

امتیاز پنجم: تسلط داشتن و مهارت کارشناس در تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن بوده است. 

امتیاز ششم: حضور سریع و به‌موقع کارشناس به محل خواهد بود.

امتیاز هفتم: مهارت، تجربه و دقت بالا در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را داشته‌اند.

امتیاز هشتم: ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان را داشته‌اند.

امتیاز نهم: قیمت‌گذاری منصفانه و کاملاً رقابتی خواهد بود.

امتیاز دهم: در اولویت بودن تعمیر قطعه نسبت به تعویض آن خواهد بود.

شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 تعمیرات ال ای دی ایکس ویژن در خیابان آذر قم

 (Main Board) تلویزیون ایکس ویژن

اصلی‌ترین قطعه در تلویزیون برد مین محسوب می‌شود. با بروز مشکل در تلویزیون کارکرد کلی تلویزیون را دچار اختلال خواهد کرد. در کل برد مین سیگنال‌های صوتی و ویدئویی را دریافت خواهد کرد و سیگنال‌های آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می‌کنداکثر ورودی و خروجی‌های تلویزیون ایکس ویژن مانند HDMI، RAM، USB و غیره بر روی این برد قرارگرفته است. این قطعه از اهمیت بسیار بالای برخوردار بوده و تعمیر آن به مهارت و تجربه فراوان تعمیرکار نیاز خواهد داشت. این مشکل باید توسط ابزار و تجهیزات استاندارد انجام شود. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 تلویزیون ایکس ویژن و علت خرابی برد مین چیست؟

دلیل اول: اتصال کابل‌های نامرغوب خواهد بود؛ مانند: کابل HDMI به تلویزیون ایکس ویژن.

دلیل دوم: ضربه شدید به تلویزیون ایکس ویژن.

دلیل سوم: استفاده کردن از فلش مموری ویروسی.

دلیل چهارم: نوسانات برق

شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 تعمیرات ال سی دی ایکس ویژن در خیابان آذر قم

تلویزیون ایکس ویژن و خرابی پنل

بیرونی‌ترین قسمت یک تلویزیون پنل آن بوده است. پنل بسیار حساس و آسیب‌پذیر خواهد بود. مواردی مانند ضربه، آب‌خوردگی و هرگونه آسیب به این قطعه در کیفیت تصاویر تلویزیون اثر مستقیم داشته است. ممکن است به دلیل حساسیت بالا در زمان باز و بسته کردن تلویزیون به این قطعه آسیب ‌وارد شود. هنگامی‌که آسیبی به تلویزیون وارد شود در این حالت به‌کل غیرقابل استفاده خواهد شد. در کل باید تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را به یک کارشناس ماهر و باتجربه سپرده شود. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

تلویزیون ایکس ویژن و علت خرابی پنل چیست؟

اولین دلیل آب‌خوردگی و نفوذ آب خواهد بود. می‌توان گفت که این مورد در بیشتر مواقع به علت تمیز کردن نادرست صفحه رخ خواهد داد. لازم به ذکراست در بیشتر مواقع قابل تعمیر خواهد بود. دومین دلیل خرابی پیکسل‌ها خواهد بود. از شایع‌ترین دلیل خرابی پنل بوده است. شایان‌ذکر است که در بیشتر مواقع قابل تعمیر بوده است. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 

(Back Light) تلویزیون ایکس ویژن

بک لایت یا همان نور پس‌زمینه قطعه‌ای بوده است که بر روی پنل تلویزیون قرارگرفته است. با روشن کردن تلویزیون بک لایت ها باعث دیده‌شده تصاویر صفحه‌نمایش خواهند شد. نقص قسمتی از این قطعه و یا تمام این قطعه باعث کم‌نور شدن صفحه و یا وجود لکه‌های سیاه و تاریکی کامل در صفحه تلویزیون خواهد شد. در کل این مشکلات توسط کارشناس این مجموعه به‌راحتی تعمیر می‌شود. شما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

 تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم

تلویزیون ایکس ویژن و علت خرابی برد پاور چیست؟

مورد اول: فرسوده‌شدن خازن‌های برد پاور در تلویزیون ایکس ویژن.

مورد دوم: مشکلات نوسانات برق در تلویزیون ایکس ویژن.

مورد چهارم: بروز مشکل در آی سی و ترانزیستورهای برد در تلویزیون ایکس ویژن.

 

تلویزیون ایکس و برد اینورتر

لازم به ذکراست که این برد در تلویزیون‌های ال سی دی بانام اینورتر و در تلویزیون‌های ال ای دی بانام (LED Driver ) معرفی‌شده است. به‌طورکلی اینورتر مستقیماً با پنل در ارتباط بوده است. اینورتر با روشن کردن لامپ‌های بک لایت، باعث روشن شدن پنل و در آخر نمایش تصاویر بر روی صفحه تلویزیون شدهشما می‌توانید جهت برطرف کردن تمام ایرادات و نقص‌های دستگاه خود از گروه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در خیابان آذر قم کمک بخواهید. 

مشاوره و تماس با ما

 


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها