نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم |09193056404-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم |09193056404-02536645610

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم

درصورتی‌که تلویزیون ایکس ویژن شما دچار ایراداتی شد می‌توانید با این مجموعه در تماس باشید. این گروه با داشتن ابزارها و دستگاه‌های بروز جزو بهترین نمایندگی محسوب شده‌اند. متخصصین ماهر و باتجربه تمام نقص‌های تلویزیون و ایرادات را رفع کنند. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم

 تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم

علت پخش رنگ و به‌هم‌ریختگی رنگ در تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

هنگامی‌که در کیفیت تصویر و رنگ‌ها مشکلی مشاهده کردید، گروه ما را در جریان بگذارید. می‌توان اشاره داشت به این مشکلات عبارت‌اند: پخش رنگ‌ها در زمان پخش تصویر به‌صورت رنگین‌کمانی ظاهر خواهد شد. همین‌طور عدم نمایش رنگ قرمز، آبی و یا سبز را نخواهد داشت. حتی ممکن است خط یا خطوط افقی و عمودی بر روی تصویر ایجاد شود است. در کل این مشکلات می‌تواند علت‌های متفاوتی داشته باشد. مشکلات بیان‌شده در اکثر مواقع به دلیل نقص در قطعه منبع تغذیه خواهد بود. همچنین در برد اینورتور تلویزیون، یا مشکل در کارکرد بک لایت ها خواهد بود. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

 

علت اینکه تصویر در زمان پخش صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می‌شود چیست؟

هنگامی‌که تصویر در زمان پخش صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می‌شود. در این حالت باید فوراً به این مشکل رسیدگی کرد. مشکل قطع شدن تصویر در تلویزیون ایکس ویژن به‌طورمعمول در انواع تلویزیون‌ها و انواع مدل‌های این تلویزیون که تضمین نداشته، رخ خواهد افتاد. به‌طور مثال در تلویزیون‌های چهل‌وهفت اینچی ایکس ویژن که دو قطعه بانام (LN ) در آن وجود دارد، بیشتر این مشکل پدیدار می‌شود. در کل LN سبب به وجود آمدن پروتکت در برد تلویزیون خواهد شد. همین امر باعث قطع شدن تصویر خواهد شد. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

 

علت قطع شدن صدا در تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

هنگامی‌که صدا در تلویزیون ایکس ویژن قطع می‌شود. باید برای بازگرداندن تنظیمات به حالت اولیه چند نکات را موردتوجه قرار داده شود.

پاور مهم‌ترین قطعه برای عیب‌یابی در هنگام بروز این مشکل خواهد بود. باید اشاره داشت که پاور به‌عنوان اصلی‌ترین دلیل قطعی صدا در تلویزیون‌های ایکس ویژن معرفی‌شده است. بعد از بررسی کردن پاور همچنان با این مشکل مواجه بودید، در این شرایط باید کنترل تلویزیون را چک کنید. زیرا خرابی پاور می‌تواند به‌صورت مستقیم در خراب شدن کنترل تلویزیون تأثیرگذار خواهد بود. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

علت به وجود آمدن لکه‌های رنگی روی تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

هنگامی‌که لکه‌های رنگی روی تلویزیون ایکس ویژن به وجود آمده باشد. در این شرایط باید علت آن را بررسی کنید. این مشکل را در قسمت‌های LCD و یا RGB باید پیدا کنید. می‌توان گفت اصلی‌ترین علت ایجاد لکه‌های رنگی روی نمایشگر، استفاده کردن طولانی‌مدت از تلویزیون خواهد بود. جهت برطرف کردن این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن با متخصصین ما برای تعمیرات تماس بگیرید. این مجموعه به شما پیشنهاد تعویض کردن بک لایت تلویزیون ایکس ویژن را خواهد داد. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن

 

کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم

 

مشکلات دیر روشن شدن تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

اولین قطعه‌ای که باید از سلامت آن مطمئن شوید پاور است. می‌توان گفت که اصلی‌ترین دلیل روشن نشدن تلویزیون مربوط به پاور خواهد بود. برای برطرف کردن ایراد در پاور نباید توسط شما انجام شود. بلکه باید توسط تکنسین‌های ماهر این مجموعه رفع شود. روش دیگر هم وجود دارد برای رفع این مشکل، ریست کردن تلویزیون پیشنهاد مناسبی برای تغییر تنظیمات نمایشگر خواهد بود. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

 

دلیل به‌هم‌ریختگی رنگ تصاویر تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

می‌توان اشاره داشت به دلیل اصلی این اتفاق که با ضربه زدن به پنل و همین‌طور شکستن پیکسل‌های صفحه‌نمایش پنل ارتباط خواهد داشت. اگر چنین مواقعی برای تلویزیون پیش آمد جهت برطرف کردن مشکل فقط پنل را تعویض کنید. می‌توان به مورد دیگری اشاره داشت که در این اتفاق نقش مهمی داشته است. این مشکل مربوط به برد اصلی و برد تیکان خواهد بود. در این شرایط رابط بین بردها و برد تیکان به پنل ممکن است سوخته یا آسیب‌دیده باشد. این مشکل تنها با تعویض کردن این قطعات برطرف خواهد شد. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

تعمیرات ال ای دی ایکس ویژن در بنیاد قم

 

مشکلات کم‌نور شدن صفحه تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

هنگام کم‌نور شدن صفحه برای رفع مشکلات تلویزیون ایکس ویژن بهتر است موارد زیر را انجام دهید:

در بعضی از مدل‌ها دارای حالت صرفه‌جویی در مصرف انرژی هستند. این امر به دلیل کم شدن مصرف انرژی، صفحه‌نمایش را کم‌نور خواهد کرد. به‌مرورزمان نور پس‌زمینه صفحه تلویزیون ممکن است از کار بیفتد و موجب تاریک شدن صفحه شده باشد. همچنین با بالا رفتن سن تلویزیون، ممکن است صفحه‌نمایش به علت فرسودگی و پارگی معمولی کدر شده باشد. هنگامی‌که نمی‌توانید تلویزیون را تعمیر کنید، باید از نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کمک بخواهید. شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

برطرف کردن خطوط افقی و عمودی تلویزیون ایکس ویژن

هنگامی‌که خطوط افقی و عمودی بر روی تلویزیون مشاهده کردید. در این شرایط مواردی را که در متن زیر آمده بررسی کنید.

اولین مورد: ممکن است خطوط گوناگون به رنگ سیاه یا رنگی روی پنل تلویزیون ظاهرشده باشد.

دومین مورد: ممکن است انواع خطوط افقی به علت خرابی پنل، فلت و همین‌طور برد تلویزیون پدیدار شده است.

سومین مورد: خطوط عمودی اکثراً در اثر فرسایش آب و همین‌طور خرابی فلت یا COF به وجود آمده باشد.

شما کاربران عزیز می‌توانید برای برطرف کردن کلیه ایرادات و معیوب بودن دستگاه خود با مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بنیاد قم تماس بگیرید.

مشاوره و تماس با ما

 

 


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها