نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم |09193056404-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم |09193056404-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم

این مجموعه با داشتن کارشناس ماهر، باتجربه و دانش فنی روز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن را بر عهده‌دارند. متخصصین این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حضور خواهند یافت و تلویزیون را سالم تحویل شما می‌دهند. ممکن است تلویزیون شما نیاز باشد به کارگاه تخصصی تلویزیون منتقل ‌شود تا آزمودن‌های لازم برای برطرف کردن ایرادات آن انجام شود. کارشناسان این مجموعه هر نوع خدمات تعمیرات را روی تلویزیون‌های ایکس ویژن ارائه می‌دهد. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم

استفاده از خدمات تعمیرات ایکس ویژن

لازم به ذکر است که عیب‌یابی تلویزیون ایکس ویژن و تعمیر قطعات آن در این مجموعه انجام می‌شود. تعمیرات تنها توسط تکنسین باتجربه و آشنا با آخرین فنّاوری موجود در تلویزیون‌های ایکس ویژن امکان‌پذیر بوده است. می‌توان گفت که خدمات تعمیر و عیب‌یابی در این مرکز متناسب با مارک تلویزیون و نقص موجود ارائه خواهد شد. مهم‌ترین مرحله در تعمیر یک تلویزیون، تشخیص درست ایرادات بوده است. در کل این مرحله نیز توسط کارشناس ماهر و حرفه‌ای انجام می‌شود

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در سالاریه قم

هنگامی‌که تعمیرکار به برند ایکس ویژن و انواع مدل‌ها، طریقه باز و بسته کردن تلویزیون و همین‌طور تعمیر قطعات آن آشنایی کاملی نداشته باشد. در این مواقع نه‌تنها ایرادات تلویزیون را رفع نمی‌کند، بلکه ممکن است به قسمت‌های دیگر تلویزیون نیز آسیب‌‌‌های جبران‌ناپذیری وارد کند. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

 

امتیازات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 

اولین مورد: استفاده کردن از تجهیزات، قطعات و ابزار استاندارد و همین‌طور باکیفیت خواهد بود.

دومین مورد: آشنایی با آخرین فنّاوری تولید تلویزیون‌های ایکس ویژن بوده است.

سومین مورد: پشتیبانی بیست‌وچهارساعته و هفت روز هفته را داشته‌اند.

چهارمین مورد: ارائه ضمانت‌نامه کتبی به مشتری را خواهد داشت.

پنجمین مورد: تسلط داشتن و مهارت کارشناس در تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن. 

ششمین مورد: حضور سریع و به‌موقع کارشناس به محل برای تعمیر.

هفتمین مورد: داشتن مهارت و تجربه، دقت بالا در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خواهند داشت.

هشتمین مورد: ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان.

نهمین مورد: قیمت‌گذاری منصفانه و کاملاً رقابتی در این مجموعه.

دهمین مورد: در اولویت قرار دادن تعمیر قطعه نسبت به تعویض آن خواهد بود.

کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

برد مین تلویزیون ایکس ویژن

اصلی‌ترین قطعه در تلویزیون برد مین خواهد بود. همان‌طور که از نامش پیداست بروز مشکل در آن کارکرد کلی تلویزیون را دچار اختلال خواهد کرد. در کل برد مین سیگنال‌های صوتی و ویدئویی را دریافت خواهد کرد و سیگنال‌های آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می‌کنداکثر ورودی و خروجی‌های تلویزیون مانند HDMI، RAM، USB و موارد دیگر بر روی این برد قرارگرفته است. لازم به ذکر است به دلیل اهمیت بالای این قطعه تعمیر آن نیز به مهارت و تجربه بالای نیاز داشته است. تعمیرات باید توسط ابزار و تجهیزات استاندارد انجام شود تا بتوان به‌طورکلی ایراد را رفع کرد. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

 تعمیرات ال ای دی ایکس ویژن در سالاریه قم

پنل تلویزیون ایکس ویژن

می‌توان گفت که پنل بیرونی‌ترین قسمت یک تلویزیون خواهد بود. ازاین‌جهت بسیار حساس و آسیب‌پذیر بوده است. با ضربه و آب‌خوردگی یا هرگونه آسیب به این قطعه در کیفیت تصاویر تلویزیون اثر مستقیم خواهد گذاشت. ممکن است به دلیل حساسیت بالا در زمان باز و بسته کردن تلویزیون به این قطعه آسیب‌رسیده شود. در این حالت تلویزیون به‌کل غیرقابل استفاده خواهد شد. در کل باید تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود را به یک کارشناس ماهر و باتجربه بسپارید. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید. 

خرابی پنل تلویزیون ایکس ویژن

اولین دلیل: آب‌خوردگی و نفوذ آب موجب این مشکل شده باشد.

دومین دلیل: خرابی پیکسل‌ها ممکن است سبب این مشکل شده باشد.

بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

نور پس‌زمینه یا همان بک لایت قطعه‌ای است که با قرار گرفتن بر روی پنل تلویزیون قرارگرفته است. با روشن کردن بک لایت باعث دیده‌شده تصاویر صفحه‌نمایش خواهد شد. با خراب شدن این قطعه سبب کم‌نور شدن صفحه و وجود لکه‌های سیاه در تلویزیون خواهد شد. حتی ممکن است تاریکی کامل صفحه تلویزیون رخ دهد. در کل این مشکل توسط کارشناس این مجموعه به‌راحتی تعمیر می‌شود. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

خرابی پاور تلویزیون ایکس ویژن

می‌توان گفت که علت خرابی برد پاور تلویزیون ایکس ویژن فرسوده‌شدن خازن‌های برد پاور رخ‌داده باشد. همچنین نوسانات برق سبب بروز این ایراد خواهد شد. همین‌طور بروز ایراد در آی سی و ترانزیستورهای برد باعث این مشکلات خواهد شد. 

 

 تعمیرات ال سی دی ایکس ویژن در سالاریه قم

خرابی برد تیکان تلویزیون ایکس ویژن

ممکن است آب‌خوردگی و نفوذ آب به پنل تلویزیون ایکس ویژن سبب بروز این مشکلات شده باشد. همچنین نوسانات برق موجب این مشکل خواهد شد. کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

 

خرابی برد اینورتر تلویزیون ایکس ویژن

اولین دلیل: نوسانات برق در تلویزیون ایکس ویژن.

دومین دلیل: فرسودگی و طول عمر قطعات برد در تلویزیون ایکس ویژن.

سومین دلیل: خرابی بک لایت در تلویزیون ایکس ویژن.

 تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در سالاریه قم

روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن

اولین علت: عوامل خارجی مانند کابل، پریز و جریان برق بررسی شود.

 دومین علت: خرابی و فرسودگی برد پاور در تلویزیون ایکس ویژن.

سومین علت: ویروسی شدن برد مین در تلویزیون ایکس ویژن.

چهارمین علت: خرابی CPU برد مین در تلویزیون ایکس ویژن.

کاربران عزیز می‌توانند جهت برطرف کردن تمام مشکلات و نقص‌های دستگاه خود از مجموعه نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در بلوار امین قم کمک بخواهید.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها